Zabierz swoje ulubione smaki do domu

Delikatesy Włoskie online

kremy włoskie

Sortowanie: Domyślne
Domyślne
Wg popularności
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najnowszych
    Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kremy włoskie to rodzaj słodkiego kremu orzechowego, który jest tradycyjnie wytwarzany w Piemoncie we Włoszech. Wykonuje się je z orzechów laskowych, cukru, kakao i mleka. Kremy gianduja są często używane do nadziewania czekoladek, pralin i ciast. Można je również jeść samodzielnie jako deser.

Oto kilka popularnych marek kremów gianduja:

  • Nutella: Nutella to najpopularniejsza marka kremu gianduja na świecie. Jest produkowana przez Ferrero i jest sprzedawana w ponad 100 krajach.
  • Gianduia: Gianduia to włoska marka kremu gianduja, która jest produkowana od 1865 roku. Jest wytwarzana z wysokiej jakości orzechów laskowych i jest znana z bogatego, kremowego smaku.
  • Novi: Novi to kolejna włoska marka kremu gianduja, która jest produkowana od 1903 roku. Jest znana z używania tylko włoskich orzechów laskowych w swoich produktach.
  • Baci di Dama: Baci di Dama to małe ciasteczka zrobione z kremu gianduja. Są zwykle pokryte czekoladą i posypane orzechami laskowymi.

Kremy gianduja to pyszny i wszechstronny składnik, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Świetnie nadają się do nadziewania wypieków, dodawania do deserów lub po prostu do jedzenia samodzielnie.